ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Чернігівські надзвичайники продовжують здійснювати профілактично-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Опубліковано: 09.10.2017, 17:16

З метою профілактики пожеж, випадків загибелі і травмування людей на них в приватному житловому секторі громадян фахівцями Служби порятунку "101" у Чернігівській області постійно вживаються профілактично-роз'яснювальні заходи та інструктажі серед населення з питань дотримання заходів безпеки в умовах осіннього періоду. Особлива увага приділяється самотнім громадянам похилого віку, багатодітним та неблагонадійним родинам. Слід зазначити, що за статистикою в умовах пониження температури саме у помешканнях цієї категорії населення зростає кількість пожеж, спричинених порушенням правил використання відкритого вогню, влаштування та експлуатації приладів пічного й газового опалення та електронагрівальних приладів.

09 жовтня рятувальниками Борзнянського, Корюківського, Прилуцького, Семенівського, Срібнянського та Ічнянського районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені відпрацювання житлового сектору громадян на території сіл Сиволож, Охрамієвичі, Голубівка, Єгорівка, Красляни, Орликівка, Дейманівка, а також селища Парафіївка відповідно.

Під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники звертали увагу населення на необхідності приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів. Нагадали, що не можна розпалювати печі легкозаймистими рідинами, а дверцята топкового отвору залишати відчиненими. Надзвичайники вручили мешканцям населених пунктів тематичні пам’ятки й листівки та акцентували увагу на тому, що жертвами власної згубної звички часто стають курці, які звикли палити у приміщеннях, особливо у нетверезому стані.

Рятувальники сподіваються, що зазначені профілактичні заходи серед громадян значно зменшать кількість пожеж і трагічної статистики на них.

4.jpgPA310875.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PA310878.JPGФото 4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Чернігівській області


   
Останні новини
20 Жовтня15:56 Семенівський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
20 Жовтня13:10 Чернігів: рятувальники провели лекційне заняття з питань безпеки життєдіяльності серед учнів Вищого професійного училища
20 Жовтня12:32 Вже завтра у Києві відбудуться Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
20 Жовтня12:11 Ніжинський район: рятувальники перевірили боєздатність місцевої пожежної команди
20 Жовтня09:31 Увага! Попередження про туман по Україні
19 Жовтня17:08 Бахмацький район: рятувальники провели для школярів пізнавальні заходи громадської Акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти"
18 Жовтня16:21 Ніжинський район:рятувальники провели роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору
18 Жовтня11:58 Вже цієї суботи у Києві відбудуться Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
17 Жовтня16:58 На Чернігівщині розпочався "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"
17 Жовтня11:12 Упродовж вихідних на пожежах загинуло 10 громадян
17 Жовтня09:21 Служба порятунку закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
15 Жовтня09:41 На період відзначення Дня захисника України рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
15 Жовтня09:40 Рятувальники навчають школярів та дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності
15 Жовтня09:20 Вже за тиждень у Києві відбудуться Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
14 Жовтня08:00 Микола Чечоткін: Шановні колеги! Дорогі ветерани!
Останні новини