ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Чернігівські надзвичайники продовжують здійснювати профілактично-роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Опубліковано: 09.10.2017, 17:16

З метою профілактики пожеж, випадків загибелі і травмування людей на них в приватному житловому секторі громадян фахівцями Служби порятунку "101" у Чернігівській області постійно вживаються профілактично-роз'яснювальні заходи та інструктажі серед населення з питань дотримання заходів безпеки в умовах осіннього періоду. Особлива увага приділяється самотнім громадянам похилого віку, багатодітним та неблагонадійним родинам. Слід зазначити, що за статистикою в умовах пониження температури саме у помешканнях цієї категорії населення зростає кількість пожеж, спричинених порушенням правил використання відкритого вогню, влаштування та експлуатації приладів пічного й газового опалення та електронагрівальних приладів.

09 жовтня рятувальниками Борзнянського, Корюківського, Прилуцького, Семенівського, Срібнянського та Ічнянського районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені відпрацювання житлового сектору громадян на території сіл Сиволож, Охрамієвичі, Голубівка, Єгорівка, Красляни, Орликівка, Дейманівка, а також селища Парафіївка відповідно.

Під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники звертали увагу населення на необхідності приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, недопустимості використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів. Нагадали, що не можна розпалювати печі легкозаймистими рідинами, а дверцята топкового отвору залишати відчиненими. Надзвичайники вручили мешканцям населених пунктів тематичні пам’ятки й листівки та акцентували увагу на тому, що жертвами власної згубної звички часто стають курці, які звикли палити у приміщеннях, особливо у нетверезому стані.

Рятувальники сподіваються, що зазначені профілактичні заходи серед громадян значно зменшать кількість пожеж і трагічної статистики на них.

4.jpgPA310875.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PA310878.JPGФото 4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Чернігівській області


   
Останні новини
22 Вересня20:21 Чернігів: оркестр ДСНС України взяв участь у відкритті ІІІ Всеукраїнського фестивалю духових оркестрів
22 Вересня09:06 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Вересня09:00 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
22 Вересня08:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
21 Вересня15:50 Срібнянський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
21 Вересня14:15 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області
21 Вересня08:15 Рятувальники ДСНС покращують навички ліквідації різного роду небезпек
21 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
20 Вересня17:20 Рятувальники Чернігівщини проводять в закладах освіти заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
20 Вересня14:30 Рятувальники Чернігівщини навчають підростаюче покоління безпеці життєдіяльності
20 Вересня08:45 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня17:27 Чернігівська область: серед школярів проведені заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
19 Вересня10:26 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня08:49 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
18 Вересня17:44 Варвинський район: рятувальники провели пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
Останні новини