ГоловнаОстанні новини1 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький в складі делегації МВС України перебував з робочим візитом у Сполучених Штататах Америки

Опубліковано: 01.07.2018, 07:56

В рамках візиту делегації МВС України до Сполучених Штатів Америки, Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький ознайомився з роботою навчального центру «Camp Roberts» Національної гвардії Каліфорнії. 

«База Camp Roberts є прикладом цілковито автономного тренувального об’єкту. Досвід каліфорнійських гвардійців є цінним для розбудови інфраструктури підрозділів МВС та розробки ефективної програми їх підготовки», - наголосив Сергій Яровий.

Він також зазначив, що наразі МВС створює подібний центр в Україні.  «Останні декілька років розбудова подібного центру в Україні активно просувається. Він створюється на базі міжнародного тренінгового центру МВС неподалеку від Києва. Там проходитимуть підготовку гвардійці, поліцейські, рятувальники», - додав перший заступник міністра внутрішніх справ.

Делегація Міністерства внутрішніх справа на чолі з першим заступником міністра Сергієм Яровим відвідала штаб-квартири Управління з надзвичайних ситуацій штату Каліфорнія (CalOES) та 95-ї групи допомоги цивільним органам влади Національної гвардії Каліфорнії та ознайомилася з технічною базою обох підрозділів.

"Нам дуже цікавий досвід Каліфорнії в управлінні силами та засобами різноманітних підрозділів, задіяних у ліквідації надзвичайних ситуацій", - запевнив Сергій Яровий.

За його словами, обмін досвідом між каліфорнійськими рятувальниками та Державною службою з надзвичайних ситуацій сприятиме якісному зростанню рівня професіоналізму українського підрозділу.

"Ми готові опрацювати питання підписання домовленостей, що дозволять закріпити наші відносини і сприятимуть розбудові ДСНС України, зокрема шляхом обміну досвідом між рятувальниками та проведенням відповідних спільних навчань", - додав перший заступник міністра внутрішніх справ.

Основним завданням Управління з надзвичайних ситуацій штату Каліфорнія (CalOES) є узагальнення інформації від усіх служб які беруть участь у реагуванні на надзвичайні ситуації, та забезпечення належного зв`язку між ними. Важливим фактором також є те, що ними розроблений детальний план дій на випадок катастрофічного землетрусу, щоб усі залучені підрозділи знали, що робити. Крім того, в складі згаданого підрозділу діє сертифікована група працівників, які можуть працювати за кордоном. 95-а група допомоги цивільними органам влади Нацгвардії Каліфорнії відповідає за реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з радіаційною, хімічною, біологічною та ядерною (РХБЯ) небезпекою.

МВС 1.jpg МВС 2.jpg

 

За матеріалами Прес-служби МВС

ФОТО -Міністерство внутрішніх справ України 

 

 

 
     

   
Останні новини
22 Вересня20:21 Чернігів: оркестр ДСНС України взяв участь у відкритті ІІІ Всеукраїнського фестивалю духових оркестрів
22 Вересня09:06 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Вересня09:00 Співробітники ДСНС закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
22 Вересня08:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
21 Вересня15:50 Срібнянський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
21 Вересня14:15 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області
21 Вересня08:15 Рятувальники ДСНС покращують навички ліквідації різного роду небезпек
21 Вересня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
20 Вересня17:20 Рятувальники Чернігівщини проводять в закладах освіти заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
20 Вересня14:30 Рятувальники Чернігівщини навчають підростаюче покоління безпеці життєдіяльності
20 Вересня08:45 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня17:27 Чернігівська область: серед школярів проведені заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
19 Вересня10:26 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня08:49 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
18 Вересня17:44 Варвинський район: рятувальники провели пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
Останні новини