ГоловнаОстанні новини15 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

Чернігівська область: рятувальники взяли участь у міжвідомчих тактико-спеціальних навчаннях МВС України, що пройшли в рамках цільових профілактичних заходів "Мігрант"

Опубліковано: 15.08.2018, 14:03

15 серпня на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні Державної міграційної служби, що у с. Розсудів Ріпкинського району відбулись міжвідомчі тактико-спеціальні навчання. Захід, який проходив під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового та за участі керівників і особового складу силових відомств, зокрема Національної поліції, Національної гвардії, Державних міграційної, прикордонної та служби України з надзвичайних ситуацій мав за мету відпрацювати практичні дії у разі виникнення надзвичайних обставин на зазначених об'єктах.

Перший заступник Міністра внутрішніх справ нагадав, що в період із 26 липня по 31 серпня 2018 року на території країни організовано проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Сергій Яровий повідомив, що в рамках відпрацювання перед правоохоронцями стоїть ряд завдань: оздоровлення оперативної обстановки на території обслуговування шляхом припинення адміністративних та кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, тісна співпраця всіх органів системи МВС, підвищення інтенсивності патрулювання основних маршрутів, які ведуть до державного кордону, перевірка місць можливого проживання (перебування) іноземців тощо.

В свою чергу, Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що Службою буде надана уся необхідна допомога правоохоронцям для того, щоб попередити міграційну кризу.

Слід зазначити, що комплекс для тимчасового утримання іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні відноситься до установ з масовим перебуванням людей, адже розрахований для утримання понад 200 осіб. Таким чином, у разі виникнення пожежі, організація евакуації та рятування людей є першочерговим завданням підрозділів ДСНС України.

Рятувальники відпрацьовували дії з порятунку людей та ліквідації умовної пожежі в двоповерховій будівлі локалізованого ізолятора. За легендою навчань, до 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Ріпки надійшло повідомлення про пожежу в одній з кімнат на другому поверсі, в результаті чого вогонь перекинувся на дах будівлі. На місце пригоди оперативно прибули сили та засоби 6-ої та 1-ої Державних пожежно-рятувальних частин. Після налагодження зв'язку з персоналом закладу, який до прибуття надзвичайників організував евакуацію людей з приміщень, вогнеборці провели оперативне розгортання. У апаратах захисту органів дихання і зору одне з відділень провело розвідку, в ході чого було виявлено постраждалого. Його винесли з небезпечної зони та передали медичним працівникам. Силами другого відділення було організовано встановлення пожежно-рятувального автомобіля на пожежний гідрант об'єкту, прокладання рукавної лінії, підйом за допомогою висувної драбини на дах ізолятора й ліквідація пожежі водяним стволом.

Всього від ДСНС України у навчаннях взяли участь 18 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

По завершенню навчань Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенант служби цивільного захисту Микола Чечоткін обговорив з начальником У ДСНС України у Чернігівській області полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим проблемні питання сьогодення рятувальників Чернігівщини, поспілкувався з особовим складом та подякував за якісну підготовку, а також оперативні й професійні дії під час проведення заходу.

 DSC_0036.JPGDSC_0067.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0086.JPG

 DSC_0091.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSC_0095.JPGDSC_0090.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0100.JPGDSC_0101.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0102.JPGDSC_0093.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0106.JPGDSC_0103.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1822.JPGS1960035+.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Чернігівській області


   
Останні новини
20 Вересня17:20 Рятувальники Чернігівщини проводять в закладах освіти заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
20 Вересня14:30 Рятувальники Чернігівщини навчають підростаюче покоління безпеці життєдіяльності
20 Вересня10:55 Рятувальники ДСНС покращують навички ліквідації різного роду небезпек
20 Вересня08:45 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
20 Вересня08:30 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
19 Вересня17:27 Чернігівська область: серед школярів проведені заходи громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
19 Вересня10:26 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня08:49 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
18 Вересня17:44 Варвинський район: рятувальники провели пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."
18 Вересня16:11 Чернігівська область: рятувальники проводять роз’яснювальні рейди серед населення
18 Вересня09:11 З нагоди професійного свята в ДСНС України відбулися урочисті заходи
17 Вересня16:00 У Чернігові під час урочистостей рятувальників привітали з нагоди професійного свята "Дня рятівника"
17 Вересня13:52 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня13:47 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня12:21 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
Останні новини