ГоловнаОстанні новини23 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують малечі про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 23.09.2018, 09:11

Про те, наскільки важливо свідомо ставитись до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають вихованцям дошкільних установ та школярам під час профілактичної роботи з підростаючим поколінням.
    Так, 21 вересня представники 11-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій областізавітали до однієї із загальноосвітніх шкіл у місті Волноваха. Співробітники Служби порятунку розповіли учням середніх та старших класів, що практично щодня громадяни за різних обставин знаходять застарілі боєприпаси. Навіть після довготривалого перебування у землі, такі предмети не втрачають здатності вибухати. Тож, рятувальники наголосили на забороні торкатися подібних знахідок і навчили школярів правильним діям при їх виявленні. Для більшої наочності, у ході лекції фахівці Служби порятунку демонстрували дітям тематичні плакати та навчальні макети.
    Водночас, у місті Лисичанськ Луганської області, рятувальники відвідали дитячі садочки, де відпрацювали із дітьми та вихователями навчальну евакуацію. Фахівці ДСНС також перевірили стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання у будівлях, наявність автоматичних систем протипожежного захисту, системи електропостачання, та наявність первинних засобів пожежогасіння. По завершенню, усім бажаючим дали можливість посидіти у пожежній машині, приміряти одяг вогнеборця та розповіли про особливості роботи пожежних.
    У свою чергу на Волині, працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Ратне провели пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи села Замшани. 
    Окрім відкритих уроків та інформаційно-просвітницьких акцій у закладах освіти, рятувальники також запрошують дітей і до своїх підрозділів на екскурсії. 
    Зокрема, 21 вересня на Черкащині, учні Дмитрівського навчально-виховного комплексу відвідали Золотоніську пожежно-рятувальну частину. Школярі із захопленням роздивлялися пожежно-рятувальні автомобілі та спорядження бійців ДСНС. Спілкуючись із дітьми, рятувальники наголосили на необхідності кожного бути обережним і уважним та постійно дотримуватись правил безпечної поведінки. Окрему увагу школярів фахівці Служби порятунку звернули на алгоритм дій при повідомленні про надзвичайну подію та нагадали номер екстреної служби “101”.
    Загалом, різноманітні просвітницькі акції, екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.


 Шановні батьки!
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!
Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. 
Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:


   
Останні новини
15 Жовтня10:21 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
13 Жовтня08:35 Увага! Телефони Гарячої лінії на базі Ічнянської райдержадміністрації
13 Жовтня08:18 "Своєчасно вживати заходів, адекватних рівню загроз, які виникають в осінньо-зимовий період можливо лише за належної організації роботи системи управління", - Микола Чечоткін
13 Жовтня08:17 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
13 Жовтня08:00 На Чернігівщині в зоні надзвичайної ситуації працює група екстреної психологічної допомоги
12 Жовтня10:31 м. Чернігів: фахівці ДСНС провели з освітянами заняття з питань пожежної безпеки
11 Жовтня10:44 Піротехнікам ДСНС, які працюють в зоні надзвичайної ситуації, надано гуманітарну допомогу
11 Жовтня10:22 На Чернігівщині психологами ДСНС за минулу добу, 10 жовтня, надано психологічну допомогу 350 евакуйованим громадянам.
10 Жовтня15:59 На Чернігівщині розгорнуті пункти евакуації (оновлено)
10 Жовтня14:41 В пунктах прийому евакуйованих громадян працюють психологи
10 Жовтня13:50 Прем'єр-міністр України підписав План організації робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів населених пунктів і територій, прилеглих до 6-го арсеналу ЗСУ в Ічнянському районі
10 Жовтня13:09 Чернігівщина отримала гуманітарну допомогу з Миколаївщини для постраждалих від вибухів
10 Жовтня12:33 «На Чернігівщині вдалося забезпечити головне — не допустити людських жертв», - Володимир Гройсман
10 Жовтня11:15 У Києві проходить XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
10 Жовтня10:30 В Ічнянському районі ліквідовують наслідки пожежі
Останні новини