ГоловнаОстанні новини23 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники нагадують малечі про правила безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 23.09.2018, 09:11

Про те, наскільки важливо свідомо ставитись до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають вихованцям дошкільних установ та школярам під час профілактичної роботи з підростаючим поколінням.
    Так, 21 вересня представники 11-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій областізавітали до однієї із загальноосвітніх шкіл у місті Волноваха. Співробітники Служби порятунку розповіли учням середніх та старших класів, що практично щодня громадяни за різних обставин знаходять застарілі боєприпаси. Навіть після довготривалого перебування у землі, такі предмети не втрачають здатності вибухати. Тож, рятувальники наголосили на забороні торкатися подібних знахідок і навчили школярів правильним діям при їх виявленні. Для більшої наочності, у ході лекції фахівці Служби порятунку демонстрували дітям тематичні плакати та навчальні макети.
    Водночас, у місті Лисичанськ Луганської області, рятувальники відвідали дитячі садочки, де відпрацювали із дітьми та вихователями навчальну евакуацію. Фахівці ДСНС також перевірили стан зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання у будівлях, наявність автоматичних систем протипожежного захисту, системи електропостачання, та наявність первинних засобів пожежогасіння. По завершенню, усім бажаючим дали можливість посидіти у пожежній машині, приміряти одяг вогнеборця та розповіли про особливості роботи пожежних.
    У свою чергу на Волині, працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Ратне провели пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи села Замшани. 
    Окрім відкритих уроків та інформаційно-просвітницьких акцій у закладах освіти, рятувальники також запрошують дітей і до своїх підрозділів на екскурсії. 
    Зокрема, 21 вересня на Черкащині, учні Дмитрівського навчально-виховного комплексу відвідали Золотоніську пожежно-рятувальну частину. Школярі із захопленням роздивлялися пожежно-рятувальні автомобілі та спорядження бійців ДСНС. Спілкуючись із дітьми, рятувальники наголосили на необхідності кожного бути обережним і уважним та постійно дотримуватись правил безпечної поведінки. Окрему увагу школярів фахівці Служби порятунку звернули на алгоритм дій при повідомленні про надзвичайну подію та нагадали номер екстреної служби “101”.
    Загалом, різноманітні просвітницькі акції, екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.


 Шановні батьки!
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!
Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. 
Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:


   
Останні новини
22 Лютого08:14 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
22 Лютого07:55 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
22 Лютого07:25 На Харківщині відбулася церемонія передачі сучасного обладнання для піротехнічних підрозділів Служби
21 Лютого17:57 м. Чернігів: психологи ДСНС провели з піротехніками тренінг щодо емоційно-психологічного відновлення
21 Лютого12:31 Бахмацький район: рятувальники здійснюють профілактичні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки під час проведення виборів
21 Лютого08:17 Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням
21 Лютого08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
20 Лютого15:49 Бобровицький район: рятувальники провели серед учнів загальноосвітніх шкіл відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності
20 Лютого13:53 Рятувальники закликають громадян дбати про безпеку власних дітей!
19 Лютого17:51 Сосницький район: визначені переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та декоративно-прикладної творчості
19 Лютого15:11 У Києві стартували міжнародні командно-штабні навчання з реагування на аварію з великою кількістю постраждалих
19 Лютого13:21 Куликівський район: рятувальники провели пізнавальний захід серед вихованців дошкільного закладу "Ромашка"
19 Лютого09:58 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 2 тисячі вибухонебезпечних предметів
18 Лютого15:04 Рятувальники Чернігівщини здійснюють відпрацювання приватного житлового сектору громадян
18 Лютого13:41 Менський район: рятувальники навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності
Останні новини