The State Emergency Service of Ukraine in Chernihiv region

 HomeLast News May 8, 2020
 Print Version

Продовжуються заходи, спрямовані на протидію поширенню COVID-19

Published: 08.05.2020, 08:37

Триває комплексна робота щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні. У взаємодії із місцевою владою рятувальники продовжують проводити знезараження об’єктів, автодоріг та приміщень в населених пунктах.

Так, 6 травня на Кіровоградщині, відповідно до звернення Голованівської селищної ради, особовий склад 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини здійснив дезінфекційні заходи об’єктів паркової зони та тротуарів по вул. Соборна в смт Голованівськ.

На Дніпропетровщині цього ж дня співробітники 52-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС в області провели дезінфекцію приміщень гуртожитку, розташованого у м. Вільногірськ по вулиці Центральній, де можливе розповсюдження коронавірусу. Обробка будівлі та приміщень здійснювалась рятувальниками в захисних костюмах за допомогою оприскувачів.

На Хмельниччині надзвичайники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини здійснили спецобробку зупинок громадського транспорту у Славутському районі.

На Луганщині упродовж 6 травня здійснено 29 виїздів для проведення дезинфекції ділянок доріг, зупинок громадського транспорту, тощо.

Разом з тим, в обов’язковому порядку здійснюється обробка приміщень та пожежних депо, а також щоденно забезпечується температурний скринінг особового складу.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!

10.jpg                   11.jpg

12.jpg                   13.jpg


   
Last News
Last News