ГоловнаІнформація для громадян, які планують переміститися або вже переміщені з районів проведення ООС
 Версія для друку

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

Якщо Ви бажаєте виїхати із небезпечної зони, звертайтесь до місцевих органів влади, або координуйте свої дії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій за телефоном: 101 або (044) 247-30-02.

по Донецькій області:

- оперативний штаб Головного управління ДСНС у Донецькій області - (0629) 56-94-04.

по Луганській області:

- оперативний штаб Головного управління ДСНС у Луганській області - (0645) 70-51-27.

ВСІ ТЕЛЕФОНИ ПРАЦЮЮТЬ У ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ!

Оформлення перепусток громадянам України та іноземцям для в’їзду та виїзду з неконтрольованої території: www.sbu.gov.ua


 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕМІСТИТИСЯ АБО ВЖЕ ПЕРЕМІЩЕНІ З РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ ООС

Урядом створено Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

У кожній області на базі територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій створені регіональні штаби. Для організації допомоги в переміщенні з районів проведення ООС, поселенні та соціальному забезпеченні громадяни можуть звернутися до регіональних штабів.

Також громадяни можуть телефонувати цілодобово на урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Крім того, для координації роботи волонтерські та громадські організації можуть телефонувати до оперативної групи Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України за номером +38(044) 247-30-02.

Громадяни, які самостійно залишили постійне місце проживання і тимчасово перемістилися до своїх родичів чи знайомих в інших областях,  для отримання інформації з питань соціального забезпечення можуть звернутися до соціальних служб чи місцевих органів влади за місцем тимчасового проживання.

 

    Твіт