ГоловнаБІЗНЕСУЛіцензування
 Версія для друку

Ліцензування

Законодавчі та інші нормативно-правові акти

  1. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності";
  2. Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності";
  3. Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
  4. Закон України "Про доступ до публічної інформації";
  5. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України";
  6. Наказ МВС України від 30.03.2015 № 349 "Про затвердження правил з пожежного спостерігання";
  7. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 716 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій";
  8. Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 852  зі змінами "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення"

Порядок ліцензування (довідкова інформація)

  1. Ліцензування господарської діяльностіз надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
  2. Внесення плати за видачу ліцензії.
Заява про видачу ліцензії;

Заява про видачу копії ліцензії;

Заява про переоформлення ліцензії;

Заява про видачу дубліката ліцензії


Технічний адміністратор ЄДР

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 "Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Реєстр) визначено державне підприємство "Національні інформаційні системи" (далі - ДП "НАІС").

З огляду на вищевикладене, державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" (далі - ДП "ІРЦ", Підприємство) повідомляє про припинення дії укладених із Підприємством договорів щодо доступу до Реєстру.

Інформацію щодо умов та порядку укладення з ДП "НАІС" договорів з організації доступу до Реєстру буде розміщено на офіційному веб-сайті ДП "НАІС" http://www.nais.gov.ua/.

У той же час, звертаємо увагу, що у перехідний період, до моменту укладення з ДП "НАІС" нових договорів щодо організації доступу до Реєстру, ДП "ІРЦ" буде забезпечено безперервний доступ користувачів до вказаного Реєстру.

 

 

 
 
    Твіт