ГоловнаБІЗНЕСУЛіцензування
 Версія для друку

Ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензія, це право суб’єкта господарювання на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню (пункт 5 частини першої статті 1).

Видача ліцензії - надання  суб’єкту  господарювання  права  на  провадження  виду  господарської  діяльності  або  частини  виду  господарської  діяльності,  що  підлягає ліцензуванню,  шляхом  прийняття  органом  ліцензування  рішення  про  видачу  ліцензії,  про  що  робиться  запис  у  ліцензійному  реєстрі  (пункт  11  частини  першої статті 1).

Суб’єкт господарювання може здійснювати види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, з дня внесення відомостей до ліцензійного реєстру, щодо рішення органу ліцензування про видачу йому ліцензії (частина третя статті 2).

Законодавчі та інші нормативно-правові акти

  1. Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності";
  2. Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності";
  3. Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
  4. Закон України "Про доступ до публічної інформації";
  5. Постанова Кабінету Міністрів України від 5.08. 2015 № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України";
  6. Наказ МВС України від 30.03.2015 № 349 "Про затвердження правил з пожежного спостерігання";
  7. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 716 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій";
  8. Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 852  зі змінами "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення"

Порядок ліцензування (довідкова інформація)

  1. Ліцензування господарської діяльностіз надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
  2. Внесення плати за видачу ліцензії.
Заява про видачу ліцензії;

Заява про видачу копії ліцензії;

Заява про переоформлення ліцензії;

Заява про видачу дубліката ліцензії


Технічний адміністратор ЄДР

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 "Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - Реєстр) визначено державне підприємство "Національні інформаційні системи" (далі - ДП "НАІС").

З огляду на вищевикладене, державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" (далі - ДП "ІРЦ", Підприємство) повідомляє про припинення дії укладених із Підприємством договорів щодо доступу до Реєстру.

Інформацію щодо умов та порядку укладення з ДП "НАІС" договорів з організації доступу до Реєстру буде розміщено на офіційному веб-сайті ДП "НАІС" http://www.nais.gov.ua/.

У той же час, звертаємо увагу, що у перехідний період, до моменту укладення з ДП "НАІС" нових договорів щодо організації доступу до Реєстру, ДП "ІРЦ" буде забезпечено безперервний доступ користувачів до вказаного Реєстру. 

 

 
 
    Твіт