ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5768

Останні новини

9 Травня12:05 Чернігівська область: рятувальники взяли участь у заходах до річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
9 травня на честь святкування 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Чернігові та області відбулась низка урочистих заходів.
9 Травня08:01 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення та 76 річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Війна, що прийшла на нашу землю, перетворила в руїни міста і села, лишаючи за собою горе, біль та обірвані життя мільйонів людей. Але, в ті важкі часи, український народ проявив найкращі риси свого характеру: стійкість, готовність до самопожертви та незламність духу.
9 Травня08:00 У період проведення в Україні заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення рятувальники перейшли на посилений режим несення служби
У період проведення в Україні заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення підрозділи ДСНС України перейшли на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
9 Травня07:55 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища
За даними УкрГідрометцентру, вночі 8 травня, у Київській області гроза. 8 травня вранці та вдень в Україні пориви північно-західного вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
9 Травня07:52 ДСНС поперджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях
Цього тижня люди традиційно присвячують поминальним дням. Згадують померлих родичів і близьких, відвідують місця їх останнього спочину. На жаль, впорядкування могил часто супроводжується розведенням багать та чималою кількістю штучних квітів. Тож, рятувальники продовжують нагадувати, що і такі квіти, і суха трава біля кладовищ дуже "гарно" і швидко горять. І жодна людина, окрім вогнеборців, не зможе приборкати неконтрольоване поширення вогню, яке у підсумку переростає у масштабну лісову пожежу.
8 Травня13:10 м. Чернігів: рятувальники вшанували пам`ять загиблих під час Другої світової війни
8 травня у Чернігові заступник начальника Головного управління ДСНС в області із реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб взяв участь у загальноміських заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті а примирення.
7 Травня16:11 На Чернігівщині тривають перевірки населених пунктів та об`єктів, розташованих поблизу лісових масивів
На виконання вимог Окремого доручення ДСНС України від 15 квітня 2021 року В-104 "Про основні завдання щодо протидії пожежам в екосистемах у 2021 році" Головним управлінням ДСНС України у Чернігівській області станом на 7 травня 2021 року здійснено перевірки 142 населених пунктів, 112 об’єктів та 23 котеджних містечок, дачних та садових товариств, що розташовані у лісових масивах або безпосередньо межують з ними на території Чернігівської області.
7 Травня15:49 Рятувальники Чернігівщини спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
Пожежі у природних екосистемах, зокрема лісових масивах, на торфовищах та відкритих територіях щороку завдають значної шкоди, як навколишньому середовищу, так і громадянам. Наприкінці квітня на території області зареєстровано 1 пожежу в лісі на загальній площі 5 га. З метою протидії пожежам у лісових масивах, особливо під час пожежонебезпечного періоду, фахівці Головного управління ДСНС України у Чернігівській області постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами та посилюють взаємодію з представниками лісових господарств.
7 Травня08:59 Комунікаційники ДСНС поглибили знання щодо роботи із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
6 травня відбулося заключне тренінгове заняття для третьої групи фахівців ДСНС по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. Участь в онлайн семінарі взяли керівники підрозділів, що відповідають за роботу із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю, а також заступники начальників Головних управлінь ДСНС із реагування на надзвичайні ситуації.
7 Травня08:01 Рятувальники закликають громадян припинити спалювати екосистеми України та нагадують про безпеку під час відвідування кладовищ
Український гідрометцентр попереджає про те, що пожежна небезпека панує нині у більшості регіонів країни. Проте для громадян, які звикли вирішувати проблеми зі сміттям, сухостоєм та залишками рослинності шляхом випалювання, такі попередження ні про що не говорять. Тож, ця варварська споконвічна «традиція» продовжує нищити природу і додає чимало роботи рятувальникам
7 Травня07:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 6 - 7 травня у більшості районів центральних, північних, східних, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Одеської та Миколаївської областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки
7 Травня07:32 Увага! Попередження про пориви вітру
За даними УкрГідрометцентру, 7 травня в Київській області та у м. Києві пориви вітру 15-18 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
6 Травня16:33 На Чернігівщині тривають перевірки об`єктів виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
Фахівцями Головного управління ДСНС України у Чернігівській області здійснюються заходи по виконанню доручення Прем’єр-міністра України щодо державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання, у власності (володінні), користуванні яких перебувають об'єкти виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
6 Травня14:32 Продовжуються комісійні обстеження протипожежного захисту житлового сектора та інших об’єктів Чернігівщини, розміщених поблизу лісових масивів
На Чернігівщині комісії у складі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ГУ ДСНС, ГУ Нацполіції, територіальних підрозділів обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції продовжують здійснювати обстеження населених пунктів, дачних і садових товариств, котеджних містечок, а також об’єктів, розміщених у лісових масивах на території області.
6 Травня07:45 Рятувальники попереджають про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах!
В Україні триває сезон господарських робіт, який насамперед супроводжується боротьбою зі сміттям та залишками рослинності шляхом спалювання. Така діяльність, за яку, між іншим, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Особливо це питання стоїть гостро у період тривалих травневих вихідних.
5 Травня17:13 Чернігівська область: рятувальники спільно з лісокористувачами відпрацьовують дії щодо ліквідації лісових пожеж
Пожежі у природних екосистемах, зокрема у лісових масивах, на торфовищах та відкритих територіях щороку завдають значної шкоди як навколишньому середовищу, так і громадянам. З метою недопущення пожеж під час літнього пожежонебезпечного періоду, фахівці ГУ ДСНС України у Чернігівській області постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами та посилюють взаємодію з представниками лісових господарств.
5 Травня16:49 Чернігівська область: рятувальники здійснюють профілактичні рейди та проводять інструктажі з мешканцями приватного житлового сектору
Упродовж минулого тижня співробітниками районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проведені профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору на території 32 населених пунктів.
5 Травня09:42 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 5 травня у більшості районів Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Кіровоградської, Чернігівської, Сумської, Полтавсьої, Дніпропетровської, Донецької, Одеської та Миколаївської областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
5 Травня08:05 З початку 2021 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 18 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Нині, коли в Україні розпочався сезон господарських робіт, кількість виявлених ВНП значно зросла. Громадяни продовжують знаходити застарілі боєприпаси на власних подвір'ях та на відритій місцевості.
5 Травня08:00 У період святкування Великодня та травневих свят рятувальники переходять на посилений режим несення служби
На період святкування Великодня та травневих свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
3 Травня08:06 Привітання Голови ДСНС України з Великоднем!
Величне свято Великодня сповнює наші серця світлими почуттями радості, любові, надії та віри, спонукає кожного до добрих вчинків та корисних справ. Ми завжди чекаємо його з відкритою душею та щирим серцем.
2 Травня16:48 На Великдень та у вихідні дні не забувайте про безпеку
На Великдень та у вихідні дні багато людей відпочиватиме на лонах природи. У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до мешканців та гостей Чернігівщини дотримуватися заходів безпеки.
2 Травня11:51 Як здолати пожежу за допомогою вогнегасника? Правила користування
Вогнегасники – пристрої призначені для гасіння пожеж на їх початкових стадіях. Найбільш розповсюдженими, через свою універсальність, є вуглекислотні та порошкові вогнегасники. Вуглекислотні вогнегасники заповнені зрідженим діоксидом вуглецю, ними можна гасити практично будь-які поверхні на невеликій площі. Порошкові вогнегасники використовуються для гасіння раптових спалахів рідких, газоподібних та твердих речовин.
2 Травня11:44 Українці зустріли Великдень безпечно!
Традиційно, на свята зростає кількість пожеж у житловому секторі. Найчастіше ці пожежі є наслідками порушення громадянами правил пожежної безпеки та необережного поводженням із вогнем. Загалом, минулої доби в Україні виникла 241 пожежа у житловому секторі. В екосистемах країни, протягом доби сталося 66 загорань на площі 31, 49 Га.
2 Травня09:05 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Романа Гордового з Великоднем!
Дорогі друзі, ветерани та колеги! Щиро вітаю вас зі світлим святом Христового Воскресіння! Бажаю всім нам сімейного благополуччя, щоб поруч з вами були найрідніші і найдорожчі Вашому серцю люди, доброго здоров’я, Божого благословення, миру та злагоди на нашій українській землі! Христос Воскрес!

    Твіт