ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

В ДСНС відбувся круглий стіл, мета якого — пришвидшити прийняття закону, покликаного врегулювати державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки

Опубліковано: 06.11.2019, 07:52

4 листопада, під головуванням заступника міністра МВС Антона Геращенка, в Державній службі з надзвичайний ситуацій відбувся круглий стіл на тему “Страхування відповідальності як механізм фінансового стимулювання бізнесу за принципом інвестування коштів у власну безпеку”.

Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, перший заступник голови Олег Мельчуцький, заступники Голови Микола Ільченко та Руслан Білошицький, директори ряду Департаментів ДСНС. Страховий сегмент представляли член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків державних послуг Олександр Залетов, директор Департаменту Ліги страхових організацій України Романа Навальківська, президент Асоціації “Страховий бізнес” Ігор Яковенко, перший заступник голови Української пожежної страхової компанії Тетяна Мосійчук.

Під час свого вступного слова Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що, починаючи з 2016 року, спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій ДСНС працювали над розробкою законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо способів здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки». 26 вересня 2018 року законопроект було схвалено на засіданні Уряду та направлено до Верховної Ради України. Пізніше документ був відкликаний з парламенту, оскільки чинне законодавство передбачає повторне погодження документу у випадку переобрання Верховної Ради та Уряду.

Через те, формат сьогоднішнього круглого столу - це своєрідне продовження консультацій Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка виступала ініціатором даного законопроекту, з фахівцями Державної регуляторної служби, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зі страховими організаціями та представниками вітчизняного бізнесу.

Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександр Щербаченко, беручи слово, зазначив, що спільними зусиллями МВС, ДСНС, Нацкомісії з регулювання у сфері ринків фінансових послуг та операторів ринку страхових послуг, потрібно популяризувати даний документ серед суспільства, аби сприяти його якомога швидшому прийняттю. Адже, згідно Програми діяльності Уряду, до 2024 року необхідно запровадити сучасну систему управління ризиками, яка стимулюватиме підприємців частину прибутку витрачати на власну безпеку та дозволить максимально відшкодовувати збитки у разі виникнення пожеж за рахунок страхових виплат.

За результатами круглого столу сторони домовились провести повторну зустріч через п'ять днів, спільно напрацювавши більш дієві механізми стимулювання вітчизняного бізнесу до інвестицій у власну безпеку.

10.jpg7.jpg

8.jpg


   
Останні новини
25 Травня10:16 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 975 пожеж
25 Травня10:01 З початку 2020 року в Україні сталося вже понад 13 тисяч пожеж у житловому секторі
25 Травня08:49 Рятувальники закликають українців дбати про безпеку дітей!
25 Травня08:29 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила безпечного відвідування водойм
25 Травня08:20 ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
24 Травня09:25 Рятувальники Чернігівщини продовжують проводити протиепідемічні заходи
23 Травня08:25 З початку виконання протиепідемічних заходів силами ДСНС вже оброблено 43 тис. 560 об’єктів та 42 тис. 176 км автодоріг
22 Травня14:02 Рятувальники Чернігівщини проводять профілактично-роз'яснювальні бесіди серед населення
22 Травня09:21 Увага! Попередження про пориви вітру в окремих областях України!
21 Травня12:01 Корюківський район: рятувальники проводять профілактичні інструктажі серед населення
21 Травня11:21 У Чернігові розпочались навчання для пожежних-добровольців
21 Травня09:35 Рятувальники розпочали підготовку до купального сезону
21 Травня09:32 Увага! Попередження про заморозки в Україні!
20 Травня09:48 На Чернігівщині продовжуються заходи з запобігання розповсюдження поширенню коронавірусної інфекції
20 Травня08:00 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 20 тисяч вибухонебезпечних предметів
Останні новини