ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Надзвичайники перевіряють стан протипожежного захисту навчальних закладів

Опубліковано: 11.01.2020, 08:35

В Україні тривають позапланові перевірки навчальних закладів, спрямовані на те, щоб виключити можливість виникнення пожежі на таких об’єктах, а в разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечити захист та рятування дітей та освітян від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння.

Основна увага в ході перевірок приділяється стану шляхів евакуації з приміщень, систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Також перевіряється наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектація пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням та інше.

Так, станом на 10 січня, на Київщині вже позапланово перевірено 31 навчальний заклад та, за результатами перевірки, направлено 29 звернень до суду у вигляді повного або часткового зупинення роботи даних об’єктів. Серед основних порушень, які зафіксували рятувальники, - відсутність пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, аварійного освітлення та блокування шляхів евакуації. Порушення не капітального характеру директори навчальних закладів мають усунути в найкоротший термін.

На Луганщині фахівці Білокуракинського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС в області днями перевірили комунальні дошкільні навчальні заклади №1 «Сонечко» та №3 «Берізка» Білокуракинської селищної ради. Разом з адміністрацією, вихователями та працівниками рятувальники відпрацювали плани евакуації із навчального закладу у разі виникнення пожежі, а також провели протипожежні інструктажі, під час яких нагадали відповідні правила безпеки та порядок дій з гасіння пожежі на початковій стадії за допомогою вогнегасника.

10 січня відбулась також позапланова перевірка в Одеському коледжі транспортних технологій, який розташований на площі Олексіївська м. Одеса, де рятувальники перевірили якість відпрацювання розпорядчих документів, наявність і стан засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки.

Упродовж 8-9 січня на Чернігівщині, фахівцями Сосницького, Козелецького, Ніжинського та Ічнянського районних підрозділів Управління ДСНС в області були перевірені комунальне некомерційне підприємство "Сосницька центральна районна лікарня", Остерський заклад дошкільної освіти «Оленка», Ніжинські заклади загальної середньої освіти №5 та №10, а також Більмачівські заклади загальної середньої освіти та садочок «Барвінок».

У свою чергу, інспекторським складом 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Донецькій області було проведено позапланову перевірку щодо виконання вимог законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки у дошкільних навчальних закладах №22 «Райдуга» та №24 «Росинка».

Загалом, такі перевірки проходять у кожній області України та триватимуть і надалі, аби гарантувати безпечні умови перебування дітей та викладачів у закладах освіти.

З результатами перевірок можливо ознайомитися у розділі "Актуально" на офіційних сайтах територіальних органів ДСНС

3.jpg 4.jpg

IMG_5324.JPG IMG_5354.JPG

DSC08602.JPG

пт1.jpg


   
Останні новини
20 Січня16:55 м. Чернігів: фахівці ДСНС перевіряють стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки у торгівельному центрі "ЦУМ Чернігів"
20 Січня15:12 Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини провели профілактичні інструктажі серед населення на території 29 населених пунктів
20 Січня09:48 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 99 осіб та ліквідували 942 пожежі
20 Січня08:37 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Січня08:30 Фахівці Служби порятунку дбають про безпеку маленьких українців
20 Січня08:00 Рятувальники ДСНС забезпечили безпеку українців під час Водохреща
19 Січня14:22 Рятувальники Чернігівщини забезпечили безпеку громадян під час Водохреща
19 Січня13:42 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Січня08:23 На Водохреща на водоймах країни чергуватиме понад 3 тисячі рятувальників та майже 600 одиниць техніки ДСНС
17 Січня08:19 Рятувальники ДСНС повернулися з місця катастрофи українського Боїнга в Тегерані (ВІДЕО)
16 Січня16:40 У Чернігові рятувальники провели для освітян пізнавальний захід з безпеки життєдіяльності
16 Січня10:14 Корюківський район: рятувальники відпрацьовують житловий сектор громадян
16 Січня08:08 В апараті ДСНС відбувался перевірка готовності Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
16 Січня08:00 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 474 вибухонебезпечних предмети
15 Січня14:55 Прилуцькі рятувальники провели заняття з питань пожежної безпеки серед соціальних робітників
Останні новини