ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Надзвичайники перевіряють стан протипожежного захисту навчальних закладів

Опубліковано: 11.01.2020, 08:35

В Україні тривають позапланові перевірки навчальних закладів, спрямовані на те, щоб виключити можливість виникнення пожежі на таких об’єктах, а в разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечити захист та рятування дітей та освітян від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння.

Основна увага в ході перевірок приділяється стану шляхів евакуації з приміщень, систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Також перевіряється наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектація пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням та інше.

Так, станом на 10 січня, на Київщині вже позапланово перевірено 31 навчальний заклад та, за результатами перевірки, направлено 29 звернень до суду у вигляді повного або часткового зупинення роботи даних об’єктів. Серед основних порушень, які зафіксували рятувальники, - відсутність пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, аварійного освітлення та блокування шляхів евакуації. Порушення не капітального характеру директори навчальних закладів мають усунути в найкоротший термін.

На Луганщині фахівці Білокуракинського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС в області днями перевірили комунальні дошкільні навчальні заклади №1 «Сонечко» та №3 «Берізка» Білокуракинської селищної ради. Разом з адміністрацією, вихователями та працівниками рятувальники відпрацювали плани евакуації із навчального закладу у разі виникнення пожежі, а також провели протипожежні інструктажі, під час яких нагадали відповідні правила безпеки та порядок дій з гасіння пожежі на початковій стадії за допомогою вогнегасника.

10 січня відбулась також позапланова перевірка в Одеському коледжі транспортних технологій, який розташований на площі Олексіївська м. Одеса, де рятувальники перевірили якість відпрацювання розпорядчих документів, наявність і стан засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки.

Упродовж 8-9 січня на Чернігівщині, фахівцями Сосницького, Козелецького, Ніжинського та Ічнянського районних підрозділів Управління ДСНС в області були перевірені комунальне некомерційне підприємство "Сосницька центральна районна лікарня", Остерський заклад дошкільної освіти «Оленка», Ніжинські заклади загальної середньої освіти №5 та №10, а також Більмачівські заклади загальної середньої освіти та садочок «Барвінок».

У свою чергу, інспекторським складом 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Донецькій області було проведено позапланову перевірку щодо виконання вимог законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки у дошкільних навчальних закладах №22 «Райдуга» та №24 «Росинка».

Загалом, такі перевірки проходять у кожній області України та триватимуть і надалі, аби гарантувати безпечні умови перебування дітей та викладачів у закладах освіти.

З результатами перевірок можливо ознайомитися у розділі "Актуально" на офіційних сайтах територіальних органів ДСНС

3.jpg 4.jpg

IMG_5324.JPG IMG_5354.JPG

DSC08602.JPG

пт1.jpg


   
Останні новини
5 Серпня10:23 У Чернігові рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожежі в торгівельному центрі
5 Серпня09:44 Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій
5 Серпня09:03 ДСНС здійснює профілактичні рейди з метою попередити виникнення пожеж в екосистемах країни!
5 Серпня08:00 Арсен Аваков: МВС потребує придбання спеціальних кораблів для рятувальних операцій та гуманітарного розмінування
4 Серпня09:02 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
4 Серпня08:05 Рятувальники здійснюють профілактичні рейди з метою попередити виникнення пожеж в екосистемах країни!
31 Липня17:58 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 6 місяців 2020 року
31 Липня11:52 Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України під час робочої поїздки поспілкувався з рятувальниками ДСНС
31 Липня09:41 Рятувальники ДСНС дбають про безпеку зернозбиральної кампанії
31 Липня08:00 Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав прифронтове селище, де рятувальники ДСНС проводять відновлювальні роботи
31 Липня08:00 Рейсом санавіації ДСНС до Києва доправлено постраждалу у ДТП дівчинку (ВІДЕО)
30 Липня14:55 Рятувальники Чернігівщини здійснюють профілактично-роз'яснювальні інструктажі серед населення
30 Липня08:14 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
29 Липня12:45 Рятувальники Чернігівщини продовжують здійснювати рейдові відпрацювання місць збирання зернових
29 Липня08:00 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 35 тисяч вибухонебезпечних предметів
Останні новини