ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Надзвичайники перевіряють стан протипожежного захисту навчальних закладів

Опубліковано: 11.01.2020, 08:35

В Україні тривають позапланові перевірки навчальних закладів, спрямовані на те, щоб виключити можливість виникнення пожежі на таких об’єктах, а в разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечити захист та рятування дітей та освітян від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння.

Основна увага в ході перевірок приділяється стану шляхів евакуації з приміщень, систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Також перевіряється наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектація пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням та інше.

Так, станом на 10 січня, на Київщині вже позапланово перевірено 31 навчальний заклад та, за результатами перевірки, направлено 29 звернень до суду у вигляді повного або часткового зупинення роботи даних об’єктів. Серед основних порушень, які зафіксували рятувальники, - відсутність пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу, аварійного освітлення та блокування шляхів евакуації. Порушення не капітального характеру директори навчальних закладів мають усунути в найкоротший термін.

На Луганщині фахівці Білокуракинського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС в області днями перевірили комунальні дошкільні навчальні заклади №1 «Сонечко» та №3 «Берізка» Білокуракинської селищної ради. Разом з адміністрацією, вихователями та працівниками рятувальники відпрацювали плани евакуації із навчального закладу у разі виникнення пожежі, а також провели протипожежні інструктажі, під час яких нагадали відповідні правила безпеки та порядок дій з гасіння пожежі на початковій стадії за допомогою вогнегасника.

10 січня відбулась також позапланова перевірка в Одеському коледжі транспортних технологій, який розташований на площі Олексіївська м. Одеса, де рятувальники перевірили якість відпрацювання розпорядчих документів, наявність і стан засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки.

Упродовж 8-9 січня на Чернігівщині, фахівцями Сосницького, Козелецького, Ніжинського та Ічнянського районних підрозділів Управління ДСНС в області були перевірені комунальне некомерційне підприємство "Сосницька центральна районна лікарня", Остерський заклад дошкільної освіти «Оленка», Ніжинські заклади загальної середньої освіти №5 та №10, а також Більмачівські заклади загальної середньої освіти та садочок «Барвінок».

У свою чергу, інспекторським складом 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Донецькій області було проведено позапланову перевірку щодо виконання вимог законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки у дошкільних навчальних закладах №22 «Райдуга» та №24 «Росинка».

Загалом, такі перевірки проходять у кожній області України та триватимуть і надалі, аби гарантувати безпечні умови перебування дітей та викладачів у закладах освіти.

З результатами перевірок можливо ознайомитися у розділі "Актуально" на офіційних сайтах територіальних органів ДСНС

3.jpg 4.jpg

IMG_5324.JPG IMG_5354.JPG

DSC08602.JPG

пт1.jpg


   
Останні новини
10 Липня14:44 У Чернігівському районі відбулись навчання рятувальників і лісівників щодо ліквідації лісових пожеж
10 Липня10:45 Бахмацький район: рятувальники дбають про стан забезпечення пожежної безпеки під час збиральної компанії
10 Липня08:16 В рамках робочої поїздки на Донеччину Голова ДСНС та перший заступник Міністра внутрішніх справ відвідали місця проведення відновлювальних робіт (ВІДЕО)
9 Липня10:25 Чернігівська область: рятувальники ДСНС здійснюють роз’яснювальні заходи серед громадян
9 Липня08:00 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
8 Липня08:08 Міністр внутрішніх справ подякував італійській стороні за гуманітарну допомогу Івано-Франківській області
8 Липня07:48 Рятувальники наголошують на необхідності дотримання протипожежних заходів під час зернозбиральної кампанії
7 Липня15:26 Ніжинський район: вогнеборці та лісівники відпрацювали спільні дії з ліквідації загорянь у лісових масивах
7 Липня08:00 Президент України Володимир Зеленський передав орден «Золота Зірка» дружині загиблого Героя України Сергія Шатохіна
7 Липня07:45 Рятувальники закликають громадян бути обережними під час Івана Купала та нагадують про правила відпочинку на водоймах
6 Липня14:32 Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини здійснили профілактичні відпрацювання на території 33 населених пунктів
6 Липня09:03 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
6 Липня08:34 Вертоліт ДСНС України транспортував зі Львова до столиці пацієнта після трансплантації серця (ВІДЕО)
6 Липня08:33 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
3 Липня16:56 Чернігівська область: рятувальники проводять рейди місцями масового відпочинку людей у лісових масивах та біля водойм
Останні новини