ГоловнаОстанні новини19 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором і закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період!

Опубліковано: 19.11.2020, 08:02
 

Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. При цьому, в осінньо-зимовий період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, що часто спричинено нехтуванням людей правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними.

Лише протягом минулої доби у житловому секторі сталося 94 пожежі!

Щоб нагадати громадянам про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів, надзвичайники здійснюють профілактичні рейди в житловому секторі.

Так, на Донеччині, 17 листопада маріупольські рятувальники поспілкувалися з людьми та розповіли їм про основні причини виникнення пожеж, що трапилися на території міста з початку 2020 року. Надзвичайники нагадали громадянам про заходи пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися, щоб уберегти себе, близьких та свою домівку від пожежі. Для кращого засвоєння інформації фахівці ДСНС надали учасникам бесід листівки з правилами пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб.

Того ж дня вогнеборці Волинської області провели профілактичні бесіди серед мешканців села Конище Ратнівського району. Рятувальники окреслили громадянам типові для осінньо-зимового періоду фактори ризику, що призводять до пожеж у житловому секторі. Вони закликали сільських жителів не нехтувати дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, пильнувати за справністю електричних приладів та станом електромереж, не допускати куріння у житлових приміщеннях. Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки рятувальники вручили громадянам листівки з питань пожежної безпеки.

Водночас, в Івано-Франківській області рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Коломия. Вогнеборці поспілкувалися з громадянами та нагадали правила пожежної безпеки при користуванні побутовою електротехнікою, газовими приладами, відкритим вогнем та пічним опаленням. Акцентували на тому, що заборонено користуватися несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду.

У місті Чернівці бійці ДСНС також провели рейд у житловому секторі та роз’яснили громадянам елементарні правила пожежної безпеки під час опалювального сезону. Фахівці Служби порятунку звернули увагу своїх співрозмовників на правила експлуатації електричних та електронагрівальних приладів; пояснили, які фактори найчастіше спричинюють пожежі в житлових будинках в опалювальний період; наголосили громадянам, що слід звертати увагу на справність печей, електромереж та обігрівальних приладів та ніколи не ігнорувати правила безпеки. Під час профілактичного рейду надзвичайники звернулись і до дітей щодо дотримання правил пожежної безпеки. Зокрема, вказали малечі, чим небезпечні ігри з сірниками та чому дітлахам заборонено без нагляду дорослих користуватися електричними та газовими приладами.

Подібні превентивні заходи здійснили працівники Служби порятунку у м. Дніпро з мешканцями Новокодацького району. Вогнеборці закликали містян бути обережними у поводженні з відкритим вогнем та повідомили людям статистику пожеж і причини, які найчастіше призводили до них. Особливу увагу рятувальники звернули на безпеку дітей, нагадуючи батькам про те, що не можна залишали малечу вдома без нагляду та власним прикладом варто привчати їх до безпечної поведінки.

Шановні громадяни, будьте обережними, обігріваючи свої оселі. Щоб зберегти власне життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

У разі пожежі, задимленості, загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів – телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!


   
Останні новини
22 Січня08:00 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
22 Січня08:00 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
21 Січня17:10 Чернігівська область: рятувальники проводять серед громадян житлового сектору роз'яснювально-профілактичні заходи
21 Січня09:39 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи за несприятливих погодних умов
21 Січня08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
20 Січня17:10 Рятувальники продовжують проводити профілактичні відпрацювання житлового сектору
20 Січня11:03 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
20 Січня10:23 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
20 Січня08:13 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
20 Січня08:05 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
19 Січня16:19 Рятувальники Чернігівщини забезпечили безпеку громадян під час Водохреща
19 Січня08:05 На Водохреще на водоймах країни чергуватиме майже 2 тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки ДСНС
19 Січня08:00 Рятувальники, які самовіддано боролися з масштабними лісовими пожежами на Луганщині, отримали державні нагороди
19 Січня08:00 Попередження про ожеледицю на дорогах України
18 Січня13:10 Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини провели профілактичні відпрацювання житлового сектору
Останні новини