ГоловнаОстанні новини26 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулась відеоконференція з представниками проєкту “Програма PPRD East IIІ”

Опубліковано: 26.11.2020, 08:04

25 листопада в ДСНС відбулась ввідна відеоконференція, під час якої представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій мали можливість визначити й обговорити з представниками проєкту Європейського Союзу “Програма PPRD East IIІ” основні національні пріоритети в рамках реалізації Програми ЄС з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру країн Східного партнерства.

Відтак, в рамках співпраці ДСНС України і Генерального Директорату ЄС з надзвичайних ситуацій та гуманіторної допомоги, розпочалася третя фаза PPRD East.

Під час заходу заступник начальника Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСНС України Назар Боришкевич презентував іноземним партнерам напрямки діяльності української Служби порятунку та представив основні досягнення реалізації другої фази Програми ЄС.

Він зазначив, що міжнародний обмін досвідом у сфері управління ризиками катастроф є надзвичайно важливим для Служби.

Водночас європейською стороною, яку представили головним чином директорка Програми ЄС Маріель Петерсон, керівниця команди експертів Магда Степанян та інші, було презентовано робочі пакети даної Програми та сформовано основні цілі PPRD East IIІ.

У підсумку, сторони домовилися до кінця поточного року визначити головні напрямки діяльності та шляхи реалізації третьої фази Програми щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства ЄС аби надалі ефективно її впроваджувати. 

Довідково: ДСНС України є головним бенефіціаром Проекту ЄС, метою якого є посилення та розвиток спроможності країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС. Проект спрямований на сприяння розвитку у країн-партнерів потенціалу цивільного захисту для запобігання стихійному лиху, забезпечення готовності і реагування держав-партнерів, поступового наближення до механізму цивільного захисту ЄС та одночасного поліпшення співпраці між ними.

6N4A8264.jpg6N4A8281.jpg


   
Останні новини
22 Січня14:21 Рятувальники Чернігівщини продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки
22 Січня08:00 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
22 Січня08:00 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
21 Січня17:10 Чернігівська область: рятувальники проводять серед громадян житлового сектору роз'яснювально-профілактичні заходи
21 Січня09:39 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи за несприятливих погодних умов
21 Січня08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
20 Січня17:10 Рятувальники продовжують проводити профілактичні відпрацювання житлового сектору
20 Січня11:03 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
20 Січня10:23 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
20 Січня08:13 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
20 Січня08:05 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
19 Січня16:19 Рятувальники Чернігівщини забезпечили безпеку громадян під час Водохреща
19 Січня08:05 На Водохреще на водоймах країни чергуватиме майже 2 тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки ДСНС
19 Січня08:00 Рятувальники, які самовіддано боролися з масштабними лісовими пожежами на Луганщині, отримали державні нагороди
19 Січня08:00 Попередження про ожеледицю на дорогах України
Останні новини