ГоловнаОстанні новини27 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції

Опубліковано: 27.11.2020, 08:00

26 листопада в ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції.

У засіданні взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качказаступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький та інші. Французьку сторону представили: керівник Служби з двосторонніх економічних питань та міжнародної підтримки підприємств (Генеральна дирекція казначейства Франції) Мюріель Ляку-Лябарт, голова економічного відділу Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо, голова Бюро Fininter 2 (Бюро з державного фінансування експорту) Венсан Маріне, заступник директора служби з питань міжнародної торгівлі при Управлінні європейських та міжнародних справ Міністерства екологічних перетворень та солідарності Франції Олів’є Робіне.

Під час заходу сторони спілкувалися про перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва; проекти, що фінансуються французькою стороною та перебувають в процесі реалізації (стосовно гвинтокрилів (AIRBUS Helicopters), патрульних катерів (OCEA), будівництва станції питної води в м. Маріуполь (BETEN/STEREAU).

Також учасники Комісії обговорили фінансування проектів, що наразі на стадії переговорів. Один з таких стосується постачання до України пожежних автодрабин від французького виробника RIFFAUD.

Розкриваючи це питання, до присутніх звернувся заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький. Він поінформував, що делегація ДСНС за попередньою домовленістю з французькимим колегами відвідала у листопаді поточного року Департамент служби пожежної безпеки та порятунку міста
Сен е Марн (Франція), та зустрілася з керівником департаменту полковником Еріком Гаяром. Після цього українська сторона завітала до провідної французької компанії — виробника пожежної техніки Echelles Riffaudде ознайомилась із виробничими потужностями та її продукцієюЗа результатами робочого візиту, делегація ДСНС визначила технічні характеристики пожежних автодрабин та їх комплектацію, можливих до постачання для потреб ДСНС.

Французька сторона зобов'язалась у найкоротший термін розглянути пропозиції ДСНС і надати інформацію щодо вартості та термінів постачання”, - підкреслив Руслан Білошицький. “Крім того попередньо досягнуто домовленості локалізації часткового виробництва пожежних автодрабин на території України”, - додав він.

Заступник Голови ДСНС України підкреслив, що українська сторона дуже зацікавлена у співробітництві з французькими колегами і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та реалізацію суспільно важливих проектів.


   
Останні новини
22 Січня14:21 Рятувальники Чернігівщини продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки
22 Січня08:00 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
22 Січня08:00 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
21 Січня17:10 Чернігівська область: рятувальники проводять серед громадян житлового сектору роз'яснювально-профілактичні заходи
21 Січня09:39 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, вирушаючи у туристичні походи за несприятливих погодних умов
21 Січня08:00 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
20 Січня17:10 Рятувальники продовжують проводити профілактичні відпрацювання житлового сектору
20 Січня11:03 Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки
20 Січня10:23 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
20 Січня08:13 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
20 Січня08:05 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
19 Січня16:19 Рятувальники Чернігівщини забезпечили безпеку громадян під час Водохреща
19 Січня08:05 На Водохреще на водоймах країни чергуватиме майже 2 тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки ДСНС
19 Січня08:00 Рятувальники, які самовіддано боролися з масштабними лісовими пожежами на Луганщині, отримали державні нагороди
19 Січня08:00 Попередження про ожеледицю на дорогах України
Останні новини