ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 16.09.2021, 08:00

13 вересня в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків до 25 вересня.

Так, 14 вересня, на Закарпатті в Ужгороді відбувся перший інтерактивний урок в рамках акції «День із поліцейським та рятувальником». На подвір’ї було велелюдно, адже подивитись на техніку, познайомитися з фахівцями екстрених служб та дізнатися, як запобігти небезпекам, зібралась уся школа № 12. Учням та педагогам розповіли про правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху тощо. Зокрема, піротехніки ДСНС показали дітям муляжі вибухонебезпечних предметів і розповіли, як треба діяти у разі виявлення боєприпасів. Також надзвичайники продемонстрували інструменти, якими вони послуговуються при ліквідації дорожньо-транспортних пригод, а також описали «начиння» пожежного автомобіля. Звичайно ж, теорією фахівці екстрених служб не обмежились, тож кожен учень міг спробувати, приміряти та потримати в рухах обладнання й спорядження кожної із служб.

ЗАК.jpgЗАК_1.JPG

У свою чергу у Дніпропетровській області вогнеборці спільно з поліцейськими завітали до учнів загальноосвітньої школи №17 міста Павлоград. Під час заходу надзвичайники зупинялись на основних правилах пожежної безпеки, правилах поведінки під час виявлення ВНП, безпеці на воді тощо. Поліцейські розповіли молодому поколінню про правила дорожнього руху, акцентували увагу на поведінці з незнайомими людьми. Рятувальники також провели для дітлахів вікторину про правила безпеки життєдіяльності та перевірили знання номерів екстрених служб міста. По закінченню теоретичної частини малеча мала змогу приміряти бойовий одяг пожежних та бронежилет з каскою поліцейських. Потім дітлахам продемонстрували пожежну техніку та обладнання рятувальників, показали як вогнеборці виконують свою роботу, провели оперативне розгортання з подачею води. Наприкінці заходу всі вихованці школи мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля і зробити спільне фото з рятувальниками на згадку.

ДНІПРОПЕТ.jpgдніпропет_1.jpg

13 вересня перші інтерактивні уроки в рамках акції пройшли у загальноосвітніх школах № 11 та 13, ліцеї №1 та колегіумі м. Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Під час спілкування з дітьми надзвичайники та поліцейські роз’яснювали їм, як безпечно поводити себе на дорозі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Хлопчики та дівчатка також дізналися багато цікавого про професії рятувальника та поліцейського і ставили гостям багато запитань. Діти та вчителі подякували за цікаву та корисну інформацію і пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.

луг.jpgлуг_1.jpg

У Черкасах перший «День із поліцейським та рятувальником» відбувся у 31 гімназії. Під час заходу рятувальники та поліцейські розгорнули справжнє “містечко безпеки”, де пояснили школярам як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, продемонстрували спеціальну техніку та обладнання. Найзахопленішим моментом для учнів, як завжди, стало одягання спецодягу та обладунків вогнеборців і поліцейських, “керування” спецавтомобілями та гасіння умовної пожежі.

чер.jpgчер_1.jpg

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
17 Вересня15:12 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня15:06 Рятувальники прийняли участь у масштабних тактико-спеціальних навчаннях
17 Вересня14:48 У Чернігові відбулись урочистості з нагоди професійного свята - "Дня рятівника"
17 Вересня14:27 Рятувальники Чернігівщини продовжують проводити інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
17 Вересня08:12 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня07:58 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
16 Вересня17:14 На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля
16 Вересня10:10 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори
16 Вересня10:00 Рятувальники просять не ігнорувати правила пожежної безпеки у побуті!
16 Вересня08:00 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
15 Вересня17:56 На Чернігівщині рятувальники проводять пізнавальну Акцію "Запобігти.Врятувати.Допомогти."
15 Вересня16:35 У Чернігові для школярів провели пізнавальний захід, присвячений Дню рятівника
15 Вересня08:00 Герої серед нас: історія Людмили Сіманенко
14 Вересня17:59 Чернігівські рятувальники та поліцейські провели інтерактивний урок для школярів
14 Вересня08:01 Герої серед нас: історія Юрія Голінки та Сергія Цісарського
Останні новини