ГоловнаОстанні новини13 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

В МВС відбулася зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо

Опубліковано: 13.10.2021, 07:42

11 жовтня, у рамках зміцнення технічної складової спроможностей підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ України, заступник очільника МВС України Сергій Гончаров провів зустріч із віцепрезидентом провідної італійської суднобудівної компанії Fincantieri Федеріко Ріджіо. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій участь у заході взяв заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький.

Сторони обговорили можливу участь Fincantieri у будівництві для Державної прикордонної служби України та ДСНС спеціалізованих суден з метою виконання визначених місій і завдань, включаючи охорону морських кордонів України. Італійські спеціалісти презентували окремі пропозиції з урахуванням раніше отриманих від української сторони тактико-технічних параметрів та функціоналу майбутніх кораблів.

За словами Посла Італійської Республіки в Україні Франческо Дзадзо, який також узяв участь у зустрічі, поштовхом до розвитку українсько-італійського співробітництва в морській галузі став нещодавній візит в нашу державу міністра закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.

Коментуючи потенціал та політику компанії Fincantieri, представники італійської сторони підкреслили, що у разі досягнення відповідних домовленостей, італійський гігант має намір прийти в Україну не лише для реалізації точкових проєктів, а на довший період, з готовністю до кооперації з вітчизняними суднобудівними компаніями та залученням потужної фінансової підтримки італійського експортно-кредитного агентства SACE (Servizi Assicurativi del Commercio Estero). 

Сергій Гончаров відзначив готовність компанії розглядати можливості локалізації виробництва українських замовлень на вітчизняних суднобудівних компаніях із залученням місцевої робочої сили та привнесенням сучасних технологій і досвіду.  

Довідково: Fincantieri - Cantieri Navali Italiani S.p.A. - потужна італійська суднобудівна компанія зі штаб-квартирою в Трієсті, заснована в 1959 році як державний холдинг. 

EwUVvZs1k2X7m74fV1uvar3W7TuAWRz3wZxDkcTd.jpg

DlglvubEEnEfL8yk0hFGLCh5qmM17NTPglAEoNlF.jpg

lTrejpS1YaFyRa3ffRwksKdeHyyntE2NbZJBBAFu.jpg

w1qzVMkkHwVDJlnH2BrafOC1NaGtpIgvsHkD7THh.jpg

XzIO5x65TJDrfVZEZbdxb3LSwYjeBckzhpG4Szu4.jpg

pIDyl2UtCgW5mT4srrVyRba7dfa48OAoHccP9DMA.jpg

lOgTVnmm6XCDtbpVTECRB2VMWXQ0wk2iHrIeMX4g.jpg

За матеріалами Департамента комунікації МВС


   
Останні новини
27 Жовтня11:04 На ім’я керівництва Головного управління надійшов лист-подяка
27 Жовтня08:37 Ніжинський район: рятувальники провели профілактичні рейди серед громадян житлового сектору
27 Жовтня08:00 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
27 Жовтня08:00 Рятувальники розгортають Мобільний госпіталь ДСНС України на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
27 Жовтня07:59 Літак ДСНС виконав санітарний рейс з Одеси до Києва
26 Жовтня10:21 Чернігівська область: рятувальники відпрацювали дії по ліквідації аварії з витоком хімічно-небезпечної речовини
26 Жовтня09:54 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 74 тисячі вибухонебезпечних предметів
26 Жовтня08:32 Мобільний госпіталь ДСНС України посилить потужності Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 Жовтня15:09 Чернігівська область: рятувальники відпрацьовують житловий сектор громадян
25 Жовтня09:15 Мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 Жовтня09:03 У Чернігові представниці Служби порятунку провели урок безпеки для дошкільнят
25 Жовтня08:22 Рятувальники навчають молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності
23 Жовтня12:47 Рятувальники Чернігівщини взяли участь у командно-штабних навчаннях
23 Жовтня12:19 Випалювання сухої рослинності - шкода самим собі!
23 Жовтня12:14 м. Чернігів: напередодні осінніх канікул рятувальники провели профілактичні уроки безпеки
Останні новини